Głosuj na koncert familijny JAZZBAJA w plebiscycie Słoneczniki 2022!

Głosuj na koncert familijny JAZZBAJA w plebiscycie Słoneczniki 2022!

image

W piątek 5 sierpnia o godzinie 18.00 ruszyło głosowanie w Plebiscycie Słoneczniki 2022. Zachęcamy do oddania głosu na koncert familijny JAZZBAJA. Jazzowe powroty do czasów dzieciństwa, który w czerwcu odbył się w siedzibie Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego przy Wałbrzyskiej 3/5! Głosować można poprzez stronę konkursu. Plebiscyt trwa do 26 sierpnia.
O koncercie
Koncert familijny JAZZBAJA. Jazzowe powroty do czasów dzieciństwa organizowany przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny to projekt czwórki młodych muzyków, który powstał podczas pandemii jako gest wobec tych, którzy nagle dostali na swoje barki dużo więcej odpowiedzialności i idącego za tym stresu. Koncert w siedzibie FINA składał się z cyklu filmów-teledysków, z których każdy prezentował inną piosenkę z polskiej bajki i przeniósł odbiorców w świat ukochanych bajek.

 

[gallery columns="5" link="file" size="large" ids="60491,60493,60492,60494,60495"]

 

Skład zespołu:

Ola Przewoźniak – wokal, aranżacje

Michał Niedbała – fortepian, instrumenty klawiszowe, aranżacje

Mikołaj Sikora – kontrabas, aranżacje

Piotrek Przewoźniak – perkusja, elektronika, aranżacje
O nagrodzie Słoneczniki
 Słoneczniki to nagroda przyznawana od ponad 10 lat przez portal Czas Dzieci. Wyróżnienia, osobno dla wydarzeń z Warszawy, Krakowa i Śląska, przyznawane są w następujących kategoriach:

JĘZYK – odpowiada rozwijaniu u dziecka inteligencji językowej,
LOGIKA – odpowiada rozwijaniu inteligencji logicznej/matematycznej,
SZTUKI WIZUALNE – odpowiada rozwijaniu inteligencji wizualno-przestrzennej,
MUZYKA – odpowiada rozwijaniu inteligencji muzycznej,
RUCH – odpowiada rozwijaniu inteligencji ruchowej,
PRZYRODA – odpowiada rozwijaniu inteligencji przyrodniczej.

 

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego to rodzice są proszeni o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na stronie inicjatywy.
 

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej