Informacja o czasowym zamknięciu dla publiczności obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego

Informacja o czasowym zamknięciu dla publiczności obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego

image

Informujemy o czasowym, obowiązującym do odwołania, zamknięciu obiektów Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego:

kina Iluzjon, Warszawa, ul. Narbutta 50A
sal kinowych, warsztatowych i mediateki, Wałbrzyska 3/5
biblioteki i czytelni, ul. Puławska 61
archiwum, ul. Chełmska 21

Wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się w innym terminie lub w wersji online. O nowych terminach poszczególnych wydarzeń będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszych stron internetowych (www.fina.gov.pl oraz www.kinoiluzjon.pl) i mediów społecznościowych.

Informujemy, że zakupione bilety na wydarzenia w kinie Iluzjon będzie można wykorzystać na innych seansach po wznowieniu działalności przez kino lub zwrócić.

Więcej o zasadach zwrotu biletów i godzinach dyżurowania kasy na stronie kina (http://www.iluzjon.fn.org.pl/aktualnosci/info/1152/od-15-marca-kino-iluzjon-czasowo-zamkniete.html).

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej