Krzysztof Zanussi zaprasza na „Iluminację” —

Krzysztof Zanussi zaprasza na „Iluminację”

Zanussi
Krzysztof Zanussi / facebook.com/finagovpl
Wybitny reżyser w specjalnym wideo opublikowanym w serwisie Facebook zaprosił widzów na pokaz jego filmu „Iluminacja” z 1973 roku, który odbędzie się w czwartek 18 stycznia w siedzibie FINA przy Wałbrzyskiej 3/5

Film „Iluminacja” Krzysztofa Zanussiego w zeszłym roku obchodził 50. urodziny. Reżyser, za pośrednictwem profilu FINA na Facebooku, osobiście zaprosił widzów na pokaz swojego dzieła. Seans odbywa się w ramach cyklu „Kino polskie od nowa” i rozpocznie się w czwartek 18 stycznia o godz. 18 w siedzibie FINA na Wałbrzyskiej 3/5.

Po filmie odbędzie się dyskusja z udziałem twórców filmu, m.in. Krzysztofa Zanussiego, scenografki Ewy Braun i aktorki Małgorzaty Pritulak. Rozmowę poprowadzi filmoznawca Michał Dondzik.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Aby mieć pewność wejścia, należy wypełnić formularz rejestracyjny. Dla osób, które się nie zarejestrują, zostanie udostępniona niewielka liczba miejsc bezpośrednio przed startem wydarzenia.

zobacz także

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej