Od 10 maja Biblioteka FINA ponownie otwarta

Od 10 maja Biblioteka FINA ponownie otwarta

image

Podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa
- prosimy o dezynfekcję rąk, przy wejściu dostępne są dozowniki z płynem dezynfekującym. W przestrzeni Biblioteki i Czytelni obowiązuje zakrywanie nosa i ust.

- chcemy zapewnić Państwu bezpieczeństwo i komfort, dlatego w Czytelni mogą przebywać jednocześnie maksymalnie dwie osoby. Rezerwacja miejsc na określony dzień i godzinę odbywa się e-mailowo lub telefoniczne: e-mail: czytelnia@fina.org.pl, tel. 221824526,  221824521. Zachęcamy, by z wyprzedzeniem rezerwować także zbiory w szczególności materiały literackie i dokumentacyjne.

Pełny tekst procedury zachowania bezpieczeństwa i zasad funkcjonowania Biblioteki w czasie zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii zamieszony jest poniżej w PDF-ie.
Godziny otwarcia
Placówka będzie otwarta w poniedziałki, wtorki, piątki w godzinach 9.00–15.30, w środy: 12.00–19.00 oraz w czwartki: 9.00–13.00.

 

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej