Od 15 marca kino Iluzjon czasowo zamknięte

Od 15 marca kino Iluzjon czasowo zamknięte

image

W związku Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11 marca 2021 informujemy, że kino Iluzjon zostaje zamknięte do odwołania.  Wszystkie pokazy filmowe i wydarzenia i festiwale zostały tymczasowo odwołane. O nowych terminach poszczególnych wydarzeń będziemy Państwa informować za pośrednictwem naszej strony internetowej i mediów społecznościowych.
Zwrot biletów
Zwrot biletów na projekcje repertuarowe zakupionych przez Internet może nastąpić drogą elektroniczną na Państwa prośbę przesłaną mejlem na adres kasy kina: kasa.iluzjon@fina.gov.pl.
Zwracane środki trafią bezpośrednio na konto odbiorcy.
W przypadku biletów „papierowych”, zakupionych na projekcje repertuarowe w kasie kina za pośrednictwem karty lub gotówki, zwrot należności może zostać dokonany wyłącznie w kasie kina na podstawie paragonu lub faktury i biletu.

Bilety zakupione na seanse w kinie Iluzjon będzie można również wykorzystać na wstęp na dowolny seans po wznowieniu działalności przez kino.
Aby wymienić bilet na wstęp na dowolny seans, należy zwrócić się do kasy kina na pół godziny przed wybranym seansem.

Godziny otwarcia kasy kina

Kasa biletowa kina Iluzjon będzie czynna dniach 15–19 marca w godzinach:


poniedziałek: 12.00–16.00
wtorek: 1600–20.00
środa: 16.00–20.00
czwartek: 14.00–18.00
piątek: 12.00–16.00


fot. Danuta Matloch / REPORTER

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej