Skrytykuj! | Zostań młodzieżowym jurorem Off Camera

Skrytykuj! | Zostań młodzieżowym jurorem Off Camera

image

Weź udział w konkursie „Skrytykuj!” i zasiądź w Jury Młodych, które już po raz siódmy oceni filmy z Konkursu Głównego „Wytyczanie drogi” Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Off Camera i wręczy statuetkę Skrytykuj! twórcy zwycięskiego filmu.
Informacje praktyczne
Aby zostać młodzieżowym jurorem, do 31 marca 2019 roku (włącznie) opublikuj autorską recenzję bądź wideorecenzję dowolnego filmu na stronie skrytykuj.pl.

Do Krakowa zaprosimy troje uczniów w wieku pomiędzy 15 a 19 lat, którzy najciekawiej i przy pomocy rzeczowych argumentów wyrażą własne zdanie. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów. Studenci niestety nie mogą brać udziału w konkursie.

Festiwal Off Camera odbędzie się w dniach 26 kwietnia–5 maja 2019 r. Organizator konkursu zapewnia laureatom akredytacje na cały okres trwania festiwalu, wstęp na uroczyste gale: otwarcia i zamknięcia oraz zakwaterowanie wraz z wyżywieniem.

Koniecznie uważnie przeczytaj regulamin!
Kontakt
W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z Tytusem Ciskim: tytus.ciski@fina.gov.pl, +48 22 182 47 63.
Organizatorzy i partnerzy
Konkurs organizowany przez Filmotekę Narodową – Instytut Audiowizualny, współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.


Relacja wideo | 2016
Jury Młodych na Netia Off Camera w Krakowie

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej