Zostań w domu z Ninateką!

Zostań w domu z Ninateką!

image

Kino, teatr oraz muzeum za darmo i bez wychodzenia z domu? Już we wtorek, 17 marca, na Ninateka.pl rozpoczyna się przegląd najciekawszych tytułów z tego serwisu. Codziennie o godz. 20.00 na stronie głównej ninateka.pl odbywać się będą pokazy specjalne wybranych fabuł, dokumentów i spektakli. Te intrygujące i przyjemne do obejrzenia pozycje będą dostępne jak zawsze, za darmo i bez reklam.

Na początek cieszące się popularnością materiały znane już naszym użytkownikom, a już w następnych tygodniach nowe, niepublikowane dotąd tytuły. Z wyprzedzeniem będziemy informować o programie na kolejne dni.

Wtorek, 17 marca, godz. 20:00

Pocztówki z Republiki Absurdu, reż. Jan Holoubek

Środa, 18 marca, godz. 20:00

Over the limit, reż. Marta Prus

Czwartek, 19 marca, godz. 20:00

Skutki uboczne, reż. Leszek Dawid

Piątek, 20 marca, godz. 20:00

Sztuka wolności, reż. Marek Kłosowicz, Wojciech Słota

Sobota, 21 marca, godz. 20:00 

Zazdrość i medycyna, reż. Janusz Majewski

Niedziela, 22 marca, godz. 20:00

Spiskowcy, reż. Jan Englert

 

Śledź profil Ninateki na Facebooku, stronę główną i zapisz się do newslettera!

 

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej