Akademia Bajkowej Piosenki #7 —

Akademia Bajkowej Piosenki #7

None
None

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na ostatnią - finałową edycję warsztatów Akademii Bajkowej Piosenki. Głównymi bohaterami spotkania tym razem będą Kuba, Misia i Bartek z urokliwej bajki „Trzy Misie” w reż. Tadeusza Wilkosza, wyprodukowanej przez kultową wytwórnie Se-ma-for. Nie zabraknie również innych poznanych do tej pory animowanych postaci - Misia Uszatka, Kota Filemona, oraz urwisów z Akademii Pana Kleksa.


Warsztaty skierowane są do rodziców z dziećmi w wieku 4–12 lat

Program


11.00 - Warsztaty muzyczne (45min)
12.00 – Seans filmowy „Trzy misie” odc. „Leśny strumyk” (25min)

Wstęp


Wstęp bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Aby mieć pewność wejścia, należy zarejestrować się poprzez formularz. Prosimy wypełnić go za siebie i osobno za każde z dzieci.


Osobom, które się nie zarejestrowały, udostępnimy niewielką pulę wejściówek na miejscu, bezpośrednio przed startem wydarzenia.

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej