Misiowe Poranki | Mikołajkowa zabawa - Wizyta Mikołaja — Filmoteka Narodowa - Instytut Audiowizualny

Misiowe Poranki | Mikołajkowa zabawa - Wizyta Mikołaja

Misiowi Przyjaciele w ten wyjątkowy poranek Mikołaj wyruszył w podróż, by rozdać dzieciom MIKOŁAJKOWE upominki. Zapowiada się pracowity dzień, dlatego do pomocy wzywamy wszystkich pomocników Mikołaja. Podczas zabaw zapraszamy na świąteczny pokaz bajek, mikołajkowe świąteczne zabawy i Wizytę Mikołaja, który dla każdego dziecka przygotował Mikołajkowy upominek, nie zabraknie też zdjęć z Mikołajem.


Istnieje możliwość przekazania dla dziecka imiennego prezentu Mikołajowi przed zajęciami prosimy o czytelne podpisanie prezentu.


Upominki od Misiowego Mikołaja: książeczki, bombki do dekoracji, drobne upominki.


Zajęcia dla dzieci 3-6 lat z opiekunami - 1,5 h

Polskie Bajki – około 20 minut, zabawy ok 1 h

Bilety jak do kina | cena za bilet 35 zł od każdej osoby do nabycia na stronie lub bezpośrednio w kasie kina, również przed zajęciami do wyczerpania biletów.

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej