Pearl Jam „Dark Matter” w Dolby Atmos

Pearl Jam „Dark Matter” w Dolby Atmos

Tym razem w ramach cyklu „Sekrety słynnych płyt odkrywa Piotr Metz” wysłuchamy nowego albumu Pearl Jam „Dark Matter”. Zapraszamy w czwartek 13 czerwca o godz. 19 do siedziby FINA przy Wałbrzyskiej 3/5


Dwunasty studyjny album Pearl Jam „Dark Matter” został nagramy z jego współkompozytorem, producentem Andrew Wattem, 32-letnim młodzieńcem odpowiedzialnym za nowe albumy The Rolling Stones i Iggy Popa, a wcześniej współczesnych gwiazd jak Miley Cyrus.

Dark Matter Pearl Jam

Powszechnie uznany za najlepszą płytę grupy od wielu lat – przez krytyków, fanów i sam zespół – zawiera wyłącznie teksty Eddiego Veddera. Zespół rozpoczął w maju światową trasę promującą album (w czerwcu i lipcu na kilka koncertów wpadnie do Europy), a fani wybrali piosenkę „Upper Hand” na kolejny koncertowy hymn Pearl Jam.


Wstęp


Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Aby mieć pewność wejścia, należy wypełnić formularz.


Osobom, które się nie zarejestrowały, udostępnimy niewielką liczbę wejściówek na miejscu, bezpośrednio przed startem wydarzenia.

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej