Zwiedzanie digitalizacji

Zwiedzanie Działu Digitalizacji


Podczas zwiedzania pomieszczeń Działu Digitalizacji będzie można zobaczyć sprzęt, na którym odbywają się skomplikowane prace nad rekonstrukcją cyfrową filmów, a także wejść do sali kolaudacyjnej niedostępnej na co dzień dla osób postronnych. Zostaną w niej pokazane spoty prezentujące efekty pracy Działu Digitalizacji i Restauracji Zbiorów FINA.


Noc Muzeów w FINA będzie miała charakter rodzinnego pikniku. Zapraszamy nie tylko na zwiedzanie i pokazy filmów. Można przyjść do nas również na dłużej. Do dyspozycji gości na Dziedzińcu będą leżaki oraz oferta gastronomiczna (napoje ciepłe i zimne, lody, tosty, napoje dla dzieci).


Zapisz się

Aby wziąć udział w zwiedzaniu, trzeba się wcześniej zapisać!

Zapisy będą się odbywały poprzez poniższe formularze – osobny dla każdej tury zwiedzania. Jeśli planują Państwo wziąć udział w zwiedzaniu razem z dziećmi, prosimy o wypełnienie formularza osobno za siebie i osobno za każde z dzieci.


Poszczególne grupy będą liczyć maksymalnie 8 osób. W przypadku gdy zapisane na daną godzinę osoby nie pojawią się, będzie można dołączyć do oprowadzania bez wcześniejszej rejestracji. W związku z tym, że liczba miejsc jest mocno ograniczona, uprzejmie prosimy o nie zapisywanie się na więcej niż jedną turę.


Godziny oprowadzania


godz. 16:00 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 16:30 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 17:00 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 17:30 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 18.00 przerwa


godz. 18:30 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 19:00 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 19:30 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 20:00 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 20.30 przerwa

godz. 21:00 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 21:30 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 22:00 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 22:30 --> Limit miejsc został wyczerpany


godz. 23:00 --> Limit miejsc został wyczerpany

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej