Idziemy do kina! Warsztaty animacji poklatkowej

Idziemy do kina! Warsztaty animacji poklatkowej (9-14 lat)

A w kinie zamiast oglądać film, będziemy go samodzielnie robić. Nakręć z nami film animowany, w którym wystąpią narysowane przez Ciebie postaci! Warsztaty odbędą się w ramach przeglądu „Nowe otwarcie” 13 i 14 lipca w Kinie Iluzjon.


W sobotę zapraszamy dzieci starsze (9–14 lat), zaś w niedzielę dzieci młodsze (6–8 lat). Start o godz. 10.00. Zajęcia potrwają do godz. 14.00 z przerwą o godz. 12.00.


Prowadząca

Zuzanna Pomorska  – studentka piątego roku animacji i efektów specjalnych w PWSFTviT w Łodzi. Autorka abstrakcyjnych filmów – partytur animowanych stworzonych do utworów muzyki współczesnej m.in. Pawła Szymańskiego i Huberta Zemlera. Od 2014 r. prowadzi warsztaty animacji poklatkowej oraz warsztaty tworzenia efektów specjalnych. Na co dzień w swojej pracowni przygotowuje młodzież do egzaminów na wybrane kierunki studiów artystycznych. Pasjonatka pedagogiki specjalnej i nowych spojrzeń na edukację. Wyznaje zasadę, że nie istnieją ,,niegrzeczne dzieci“.


Wstęp


Wstęp bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona (w warsztatach będzie mogło wziąć udział 12 dzieci).


Aby zarejestrować siebie i swoje dziecko, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.


Liczba miejsc jest ograniczona (w warsztatach będzie mogło wziąć udział 12 dzieci). W czwartek 11 lipca skontaktujemy się telefonicznie z zarejestrowanymi osobami, aby potwierdzić ich chęć uczestnictwa.


Lista rezerwowa


Ponieważ miejsc na warsztatach jest bardzo niewiele, uruchomiliśmy również listę rezerwową. Prosimy o zarejestrowanie się na niej, jeśli miejsca na liście podstawowej zostały wyczerpane.


Harmonogram


godz. 10.00 rozpoczęcie spotkania (prosimy o punktualne przybycie)

godz. 10.00–10.40 projekcja filmów, rozmowa z uczestnikami

godz. 10.45–12.00 rozmowa z uczestnikami i praca nad projektem

godz. 12.00–12.30 przerwa

godz. 12.30–13.45 dalsza praca

godz. 13.45–14.00 zakończenie zajęć


Ilustracja: kadry z filmu pt. „Jeździec”, prod. Poklatkowo – Warsztaty Animacji Filmowej (2015)

Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej