Uwalniamy obrazy, uwalniamy emocje – otwieramy Dziedziniec FINA

Uwalniamy obrazy, uwalniamy emocje – otwieramy Dziedziniec FINA

Otwieramy dziedziniec Filmoteki Narodowej – Instytutu Audiowizualnego w siedzibie instytucji przy ul. Wałbrzyskiej 3/5. Wraca kino plenerowe i koncerty!


Od połowy maja do połowy września, co tydzień, zapraszamy do kina pod chmurką. Filmy oglądać będziemy pod gołym niebem, na leżakach rozstawianych na dziedzińcu i w słuchawkach na uszach, dzięki którym do widzów dotrze dźwięk, a nie przeszkodzimy sąsiadom. Zaletą jest ogromny ekran, pozwalający dostrzec wszystkie szczegóły emitowanych obrazów, świeże powietrze i nastrój wakacji. Jeśli pogoda nie dopisze – wydarzenia odbędą się w sali Ziemia Obiecana w naszym budynku. Będzie też kilka koncertów.


Otwarcie Dziedzińca odbędzie się w sobotę 18 maja w ramach Nocy Muzeów. Zapraszamy co tydzień od 18 maja do 12 września.


Wstęp bezpłatny! Wydarzenia filmowe na Dziedzińcu odbywać się będą z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek. Aby mieć pewność wejścia i otrzymania zestawu słuchawkowego, trzeba będzie się zarejestrować.


Regulaminy

Regulamin udziału w wydarzeniach plenerowych na Dziedzińcu FINA i Regulamin użyczenia słuchawek


Formularz użyczenia słuchawek - Załącznik nr 1 do Regulaminu użyczenia słuchawek


Projekt „Uwalniamy obrazy, uwalniamy emocje – otwieramy Dziedziniec FINA” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKIDN 800

Partnerzy

Służewski Dom Kultury

SDK - logo CMYK 299

Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej (Filmowa Stolica Lata)

Filmowa Stolica Lata logo 300

Miesięcznik KINO

KINO logo 300

Program

Poniższy repertuar jest ciągle aktualizowany i uzupełniany
Czwartek, 25 lipca 2024
Niedziela, 4 sierpnia 2024
Czwartek, 22 sierpnia 2024
Czwartek, 5 września 2024
Czwartek, 12 września 2024
Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej