„Doppelgänger. Sobowtór”, reż. Jan Holoubek | Kino plenerowe | FINA Wałbrzyska 3/5

„Doppelgänger. Sobowtór”, reż. Jan Holoubek

11 lipca o godz. 21 zapraszamy do siedziby FINA przy Wałbrzyskiej 3/5 na kolejną odsłonę kina plenerowego. Tym razem pokażemy film „Doppelgänger. Sobowtór” Jana Holoubka


„Doppelgänger. Sobowtór”, reż. Jan Holoubek, 119 min, 2023, Polska

Thriller psychologiczny w reżyserii Jana Holoubka, osadzony w latach 70. XX wieku. W domu niemieckiej rodziny mieszkającej w Strasburgu pojawia się Hans (Jakub Gierszał), zaginiony syn Helgi Steiner, oddany po urodzeniu do domu dziecka w Polsce. W rzeczywistości to polski szpieg Józef Wieczorek, który pod skradzioną tożsamością ma prowadzić działania wywiadowcze na terenie Francji. Tymczasem prawdziwy Hans Steiner żyje w Gdańsku jako Jan Bitner (Tomasz Schuchardt). Nie zna swojej historii i nie zdaje sobie sprawy z działań agenta Wieczorka. Po śmierci matki odkrywa jednak, że został adoptowany. Kiedy rozpoczyna poszukiwania rzeczywistej rodziny, napotyka na niespodziewane przeszkody i zainteresowanie bezpieki.


Wstęp

Wstęp bezpłatny. Pokaz odbędzie się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek udostępnionych przez organizatora. Należy je zarezerwować poprzez formularz.


Niewykorzystane rezerwacje będą uwalniane na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.


W przypadku niepogody pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (I piętro).


Regulaminy

Regulamin udziału w wydarzeniach plenerowych na Dziedzińcu FINA i Regulamin użyczenia słuchawek


Formularz użyczenia słuchawek - Załącznik nr 1 do Regulaminu użyczenia słuchawek


Projekt „Uwalniamy obrazy, uwalniamy emocje – otwieramy Dziedziniec FINA” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKIDN 800

Partnerzy

Służewski Dom Kultury

SDK - logo CMYK 299

Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej (Filmowa Stolica Lata)

Filmowa Stolica Lata logo 300

Miesięcznik KINO

KINO logo 300
Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej