„Filip”, reż. Michał Kwieciński | Kino plenerowe | FINA Wałbrzyska 3/5

„Filip”, reż. Michał Kwieciński

W czwartek 18 lipca o godz. 21 zapraszamy do siedziby FINA na Wałbrzyskiej 3/5 na kolejną odsłonę letniego kina plenerowego. Na Dziedzińcu pokażemy film Michała Kwiecińskiego pt. „Filip”. Wstęp bezpłatny! Prosimy o wcześniejszą rezerwację słuchawek


„Filip”, reż. Michał Kwieciński, 125 min, 2023, Polska


Rok 1943. Filip (Eryk Kulm jr.), młody polski Żyd, który uciekł z warszawskiego getta, pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu we Frankfurcie. Podając się za Francuza, w samym sercu hitlerowskich Niemiec korzysta z uroków życia, uwodząc kolejne kobiety. Następujące po sobie tragiczne wydarzenia sprawiają jednak, że frankfurckie życie Filipa rozpada się jak domek z kart.


Wstęp

Wstęp bezpłatny. Pokaz odbędzie się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek udostępnionych przez organizatora. Należy je zarezerwować poprzez formularz.


Niewykorzystane rezerwacje będą uwalniane na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.


W przypadku niepogody pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (I piętro).

Regulaminy

Regulamin udziału w wydarzeniach plenerowych na Dziedzińcu FINA i Regulamin użyczenia słuchawek


Formularz użyczenia słuchawek - Załącznik nr 1 do Regulaminu użyczenia słuchawek


Projekt „Uwalniamy obrazy, uwalniamy emocje – otwieramy Dziedziniec FINA” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKIDN 800

Partnerzy

Służewski Dom Kultury

SDK - logo CMYK 299

Fundacja Rozwoju Sztuki Filmowej (Filmowa Stolica Lata)

Filmowa Stolica Lata logo 300

Miesięcznik KINO

KINO logo 300
Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej