Pokaz filmów krótkometrażowych ze Studia Munka | Kino letnie na Dziedzińcu FINA

Pokaz filmów krótkometrażowych ze Studia Munka

Zapraszamy w środę 29 maja o godz. 21.00 na dziedziniec w siedzibie FINA przy ul. Wałbrzyskiej 3/5 w Warszawie. Wstęp bezpłatny, prosimy o wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza udostępnionego poniżej


Program

„Wróbel”, reż. Marcin Janos Krawczyk, 24 min, 2022, Polska

Historia bohatera, który ma kłopot z alkoholem, mieszka w przyczepie za miastem i nie radzi sobie z życiem. Nagle zostaje zaangażowany do filmu kręconego w miasteczku. Tam spotyka znanego aktora, który ma podobne problemy.


„Moody”, reż. Karolina Karwan, Tomasz Ratter, 30 min, 2022, Polska

Na jednej z wysp Pacyfiku mieszka bohater, który wspólnie z matką utrzymuje się z obsługi turystów, ale najlepiej wypowiada się poprzez taniec. Egzotyczne krajobrazy i problem, który dotyczy wszystkich.


„Opowiedz mi o mnie”, reż. Maciej Miller, 22 min, 2022, Polska

Historia młodej dziewczyny, która wychowała się w zastępczej rodzinie i po latach poszukuje rzeczywistych rodziców, podróżując m.in. do Hiszpanii.


„Piękna łąka kwietna”, reż. Emi Buchwald, 30 min, 2022, Polska

Opowieść o nadmiarze bodźców i wiecznym pośpiechu, które paraliżują życie bohatera, granego z talentem przez Andrzeja Kłaka.


Wstęp

Wstęp bezpłatny. Pokaz odbędzie się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek udostępnionych przez organizatora, które należy zarezerwować poprzez formularz.


Niewykorzystane rezerwacje będą uwalniane na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.


W przypadku niepogody pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (I piętro).


Regulaminy

Regulamin udziału w wydarzeniach plenerowych na Dziedzińcu FINA i Regulamin użyczenia słuchawek

Formularz użyczenia słuchawek - Załącznik nr 1 do Regulaminu użyczenia słuchawek


Projekt „Uwalniamy obrazy, uwalniamy emocje – otwieramy Dziedziniec FINA” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKIDN 800
Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej