„Twarz”, reż. Małgorzata Szumowska | Kino plenerowe w FINA

„Twarz”, reż. Małgorzata Szumowska | Kino plenerowe w FINA

Zapraszamy w środę 12 czerwca o godz. 21 na dziedziniec w siedzibie FINA przy ul. Wałbrzyskiej 3/5 w Warszawie. Wstęp bezpłatny, prosimy o wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza udostępnionego poniżej


„Twarz”, reż. Małgorzata Szumowska, 91 min, 2017, Polska


Małgorzata Szumowska podejmuje rozmowę z polskim katolicyzmem ludowym. Bohaterami są młodzi ludzie (Małgorzata Gorol i Mateusz Kościukiewicz), wyrastający z tego środowiska, ale wobec niego zbuntowani. Spotyka ich tragedia, która stawia przed nimi prawdziwe wyzwania. Czy potrafią im sprostać?


Wstęp


Wstęp bezpłatny. Pokaz odbędzie się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek udostępnionych przez organizatora, które należy zarezerwować poprzez formularz.


Niewykorzystane rezerwacje będą uwalniane na 15 minut przed rozpoczęciem seansu.


W przypadku niepogody pokaz zostanie przeniesiony do sali Ziemia Obiecana (I piętro).

Regulaminy

Regulamin udziału w wydarzeniach plenerowych na Dziedzińcu FINA i Regulamin użyczenia słuchawek

Formularz użyczenia słuchawek - Załącznik nr 1 do Regulaminu użyczenia słuchawek

Projekt „Uwalniamy obrazy, uwalniamy emocje – otwieramy Dziedziniec FINA” dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKIDN 800
Fundusze Europejskie Logotyp: Na granatowym tle częściowo widoczne trzy gwiazdki żółta, biała i czerwona obok napis European, funds digital of Poland. biało-czerwona flaga polska obok napis Rzeczpospolita Polska Logotyp z lewej strony napis Unia Europejska Logotyp. Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego. po prawej strony na granatowym tle 12 żółtych gwiazdek tworzących okrąg flaga Unii Europejskiej